Whatsapp

Dört Kuleli Su Soğutma Kulesi Tekirdağ

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Dört Su Soğutma Kuleli Uygulamamız Tekirdağ'da yapılmıştır.  Yüksek korozyon dayanımlı soğutma kuelleri imalatını yapan firmamız, geniş servis ağıyla hizmet vermektedir. Soğutma kuleleri, endüstriyel proseslerden gelen suyu veya konsantre akışı soğutmak için kullanılan ısı uzaklaştırma cihazlarıdır. Soğutma kulelerini kullanan endüstriyel uygulamalarla ilgili olarak, verimli bir prosedür ve dayanıklı ekipman hizmet ömrünü garanti etmek için genellikle çeşitli soğutma kulesi sistemlerine ihtiyaç duyulur.

CTP Mühendislik soğutma kulesi, korozyona dayanıklı, deformasyonsuz, kavisli ve diyagonal tasarım filmi, yüksek sıcaklıktaki su ile soğutma kulesi içindeki hava arasındaki değişim süresini etkili bir şekilde uzatır, bu arada hava akışını sorunsuz ve direnci düşürür, bu arada , su sürüklenme oranını en düşük yapan, ayrıca, eksenel ve ark fanı, eşit olarak dağıtılmış su stoma ile özel olarak tasarlanmış havza, bu da soğutma kulesinin ısı değişim oranını oldukça iyileştirir ve tüm soğutma kulesinin enerji tüketimini ve gürültüsünü azaltır.

Çoklu üniteler için paralel bağlanabilir, esnek kombinasyon, yaygın olarak kullanılır. Gövde yapısı derli toplu, standartlaştırılmış, kompakt ve güçlü olup montajı kolaydır. Tasarım ve üretimin tamamı pratik kullanımlara dayanmaktadır, bu nedenle müşterilerin gereksinimlerini yüksek kalitede daha iyi karşılayabilir.

Dört Kuleli Su Soğutma Kulesi Tekirdağ Dört Kuleli Su Soğutma Kulesi Tekirdağ Dört Kuleli Su Soğutma Kulesi Tekirdağ Dört Kuleli Su Soğutma Kulesi Tekirdağ

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA