info@ctpmuhendislik.com

+90 (216) 304 68 68

Çekmeköy İstanbul

Kurumsal

CTP Mühendislik

CTP Mühendislik; Gıda, Enerji, Demir-Çelik, Tekstil gibi birçok sektörde yüksek ısı üreten proseslerdeki suların soğultulmasında kullanılan su soğutma kulelerini üretmekte ve satmaktadır. Ayrıca CTP Mühendislik su soğutma kulelerinin bakımlarını, revizyonlarını yapmakta ve yedek parçalarını üretmektedir.
Soğutma kuleleri oldukça kompleks yapılardır ve ciddi mühendislik hesaplamaları ve tecrübesi gerektirir. Yaş termometre değerinden giriş çıkış ısı değerlerine birçok verinin matematiksel hesabının doğru yapılması, kulenin kapasitesinin doğru hesaplanması ve kule tasarımının doğru yapılması hayati önem taşır. Yanlış yapılan kuleler, enerji sarfiyatıyla işletmeyi binlerce dolar zarara sokabilir; yanlış kullanılan malzemeler kulenin ekonomik ömrünü tamamlamadan kullanılmaz hale gelmesine sebep olabilir.
Sektörünün lider firmalarından biri olan CTP Mühendislik, uzun ömürlü CTP malzemeden mamul su soğutma kuleleri ile size tam ihtiyacınız olan kapasitede su soğutma kulesi çözümleri sunuyor.

Neden Biz?

CTP Mühendislik, dayanıklı malzemeler ile üretilmiş su soğutma kulelerini, size uzun yıllar hem su tasarrufu hem de enerji tasarrufu sağlaması için sunmaktadır.

Misyonumuz

Su Soğutma Kuleleri’nde kaliteyi ve üstün teknolojiyi Türkiye’deki firmalar ile buluşturmak ve bu ürünler ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Dünyanın sayılı su soğutma kulesi üreticilerinden biri haline gelerek tüm dünyaya CTP Mühendislik kalitesiyle hizmet sağlamak.

 

 

Mutlu Müşteri

 

 

M³ Soğutulan Su

 

 

Çalışan Kule Sayısı

 

 

Ülkeye İhracat