Soğutma kulesi üretim

Tasarım ve üretim bölümündeki çalışanlarıyla, bilinen en yüksek teknolojiyi kullanarak ve seçerek üretim yapan Firmamız kendi bünyesindeki AR–GE departmanı ile özgün tasarımlarını hayata geçirmektedir.

Tasarım bizim için bir sistemin nasıl göründüğü değil nasıl çalıştığıdır. Dolayısıyla tasarımlarını bilgisayar destekli programlar (CAD) ile gerçekleştirmektedir.

Tasarlanan sistemlerin imalatında da aynı hassasiyeti gösteren firmamız; kendi tezgâhları ile malzeme üretimini gerçekleştirmektedir.

CTP Mühendislik  kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

  • Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, işletme kullanımının %100 verim ile kurulması.
  • Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin beklentilerini aşan ürünleri müşterilerine sunmak.
  • Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir kaliteli      ürünleri sunmak.
  • ürünlerimizin sürekli ve sorunsuz hizmet verebilmeleri için satış öncesi ve sonrası bilgilendirme ve teknik destek ve projeleri zamanında ve tam olarak vermek
  • Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurarak gelişmelerini sağlamak, sonuçları izlemek,hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak

Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar CTP Mühendislik Kalite Politikası 'nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.